Garbės pirmininkai

 

Gyvenimas  paskirtas Kupiškiui

Taip drąsiai galima pasakyti apie Joną Blaževičių ir šviesios atminties Rapolą Lukoševičių – du mūsų bičiulius, Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio r. skyriaus Garbės pirmininkus. Dar galima pastebėti, kad nebūtina gimti tame mieste, kuriam atiduodi visą savo prasmingą gyvenimą.

Rapolas Lukoševičius (gimė 1949 m. gegužės 5 d. Kaune – mirė 2014 m. balandžio 19 d. Kupiškyje). 1971 metais baigęs muzikos mokytojo studijas Vilniaus pedagoginiame institute, atvyko į Kupiškį ir iki pat mirties dirbo pedagoginį ir kultūrinį darbą Kupiškio krašto žmonėms.

Ypatingo oratoriaus talentas ir gebėjimas komunikuoti, pozityvus požiūris į kiekvieną žmogų kaip asmenybę labai anksti Rapolą Lukoševičių atvedė  į politinį gyvenimą. Pagal savo charakterį ir vertybes rinkosi demokratinių  pažiūrų partiją ir visuomet išliko nuoseklus ir pastovus. Žmonės juo pasitikėjo, todėl patikėjo atsakingas pareigas.

Politiko biografijos faktai

Nuo 1990 metų  Lietuvos demokratinės darbo partijos narys, Kupiškio rajono skyriaus tarybos pirmininkas. Nuo 2001 m. iki 2009 m. -  LSDP tarybos narys, Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio rajono skyriaus pirmininkas.

Nuo 1992 m. iki 2004 m. buvo Kupiškio rajono deputatas,  Kupiškio savivaldybės tarybos narys, 1995-1997 m. –  valdybos narys.

Už nuoširdų ir ilgametį darbą Lietuvos socialdemokratų Kupiškio r. skyriaus tarybos sprendimu Rapolui Lukoševičiui suteiktas LSDP Kupiškio r. skyriaus  Garbės pirmininko vardas.

Jonas Blaževičius (gimė 1935 m. kovo 24 d. Zarasuose). 1968 metais baigęs politiko studijas Vilniuje, pagal paskyrimą atvyko į Kupiškį, dirbo LKP Kupiškio rajono komitete, užėmė vadovaujančias pareigas - skyriaus vedėjo, antrojo ir pirmojo  sekretoriaus. Dirbo laikais, kada Lietuva apie nepriklausomybę negalėjo net pasvajoti, tačiau vyresniosios kartos  žmonės prisimena Joną Blaževičių ne kaip partijos dogmų kaustytą valdininką, bet kaip labai demokratišką, betarpiškai bendraujantį, kompetentingą politiką, gebantį, pirmiausia, padėti. To įrodymas – žmonių pasitikėjimas: atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, Kupiškio rajono vairas patikimas Jonui Blaževičiui. Ir sulaukęs brandaus amžiaus, politikas aktyviai tebedalyvauja Lietuvos socialdemokratų Kupiškio r. skyriaus veikloje, o jo nuoširdūs ir milžinišką patirtį turinčio politiko patarimai – aukso vertės.

Politiko biografijos faktai

Nuo1990m.Lietuvos demokratinės darbo partijosnarys, LDDP rajono tarybos pirmininko pavaduotojas

19901995m.Kupiškio rajono tarybospirmininkas

1995–1997 m. Kupiškio rajono savivaldybės tarybosnarys

1997–2000 m. Kupiškio rajono  savivaldybės tarybosnarys

2000–2003 m.,Kupiškio rajono savivaldybės tarybosnarys

2001- 2009 m. Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio rajono skyriaus pirmininko pavaduotojas.

2003–2007 m.,Kupiškio rajono savivaldybės tarybosnarys

2007–2011 m. Kupiškio rajono savivaldybės tarybosnarys

2010 – 2011 m. laikinai ėjo Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio rajono skyriaus pirmininko pareigas

2011 – 2015 m.  Kupiškio rajono savivaldybės tarybosnarys

2012- 2015 m. Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio rajono skyriaus pirmininko pavaduotojas.

Už nuoširdų ir ilgametį darbą Lietuvos socialdemokratų Kupiškio r. skyriaus tarybos sprendimu Jonui  Blaževičiui   suteiktas LSDP Kupiškio r. skyriaus Garbės pirmininko vardas.

Lankomumo statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas