2017-05-07

 

Šeštadienį, balandžio 29 d., vyko Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos (LSDMS) konferencija ir pirmininkės rinkimai. Konferencijoje „Progresyvi vizija lyčių lygybei, moterų teisėms Europoje ir Lietuvoje“ pranešimus skaitė Giedrė Purvaneckienė, Auksė Kontrimienė, Margarita Jankauskaitė.  Informaciją apie LR Seimo aktualijas pateikė Seimo narės Irena Šiaulienė ir Rimantė Šalaševičiūtė.

Susirinkusių socialdemokračių pasveikinti atvyko išrinktasis pirmininkas Gintautas Paluckas. Pirmininkas savo pasisakyme paminėjo, kad  daug naudingų minčių jis  išsiveža iš šios konferencijos. 

LSDMS pirmininkės rinkimuose dalyvavo  pirmininkės Birutės  Vėsaitės   pavaduotoja Orinta Leiputė ir Vilniaus miesto  skyriaus Žmogaus teisių ir lygių galimybių komisijos pirmininkė Vilma Vatiekūnaitė. Nuo 1999 m. LSDMS pirmininkės pareigas ėjo Birutė Vėsaitė.

Konferencijos delegatės ryškia daugumos balsų persvara LSDMS pirmininke išrinko  buvusią Seimo narę Orintą Leiputę.  Buvo išrinktos pirmininkės pavaduotojos ir Tarybos narės.

Kupiškio moterų klubui konferencijoje atstovavo  Klubo pirmininkė Vilma Mažeikienė ir  klubo narė Aušra Pakalnienė, nes klubui buvo suteiktos dvi vietos.  Birutė Vėsaitė savo veiklos  ataskaitoje įvardijo du klubus, kurie Lietuvoje turi savo firminį veidą. Tai Ukmergės moterų klubas, kuris darė renginį „Dieną be aukštakulnių“ ir Kupiškio moterų klubas, kuris organizavo pirmąjį socialdemokračių renginį „Moterų ralis“.  Buvusi  Moterų sąjungos pirmininkė palinkėjo visiems klubams būti aktyviems ir surasti savo firminį veidą. 

Konferencijos metu vyko daug prasmingų diskusijų dėl socialdemokračių veiklos aktyvinimo, glaudesnio  bendradarbiavimo apskrityse.LSDMS 5

Nuotraukų galerija

Kovas 2018
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Renginiai

Nėra renginių

Lankomumo statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas